+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 68 of 68

Thread: Elite Epee Junior Series 2012-2013

  1. #61
    Member expent will become famous soon enoughexpent will become famous soon enough expent's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Redhill & Reigate Epee Club
    Posts
    114

    Default U16 Boys Results

    Place Name Club
    1 Lucas, Tyler Brixton
    2 Trussardi, Aimeric Escrime Academy
    3T Stevens, Joshua Glastonbury
    3T Belot, Antoine Escrime Academy
    5 Schneider, Benjamin Abingdon
    6 Edwards, Theo Ops Epee Club
    7 Odgers, James King's School Canterbury
    8 Jordan, Owen Frisby Fencers
    9 Dobie, Nick Marlborough & Swindon
    10 Hayden, Octavian Activ8
    11 Stigant, Devlin Chichester
    12 Schulte, Max Charterhouse
    13 Jones, Luke R&rec
    14 Hellings, Joshua Plymouth
    15 Dulac, Joseph Escrime Academy
    16 Ofosu-Appeah, Obuobi Haverstock
    17 Beresford-Wylie, Dax Ops Epee Club
    18 May, Joseph Team Newcastle
    19 Gilbert, Josh Bromsgrove School
    20 Kurz Jordan, Max Haverstock
    21 Wheeler, Zak Cads
    22 Russell, James Aldershot
    23 East, Will Durovenum Canterbury
    24 Stansfield, Felix Reading
    25 Blackmore, Seth Rgs High Wycombe
    26 Croxford, Jonah Egham Fc
    27 Lever, Matthew Ops Epee Club
    28 Hearfield, Nathaniel Aldershot
    29 Weaver, Daniel Royal Tunbridge Wells
    30 Breedon, Joseph Activ8
    31 Lowe, Harry Brixton
    32 Matulewicz, Sander Royal Tunbridge Wells
    33 Hilditch, Jamie Rgs Guilford
    34 Wedge, Elliot Eltham College

  2. #62
    Member expent will become famous soon enoughexpent will become famous soon enough expent's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Redhill & Reigate Epee Club
    Posts
    114

    Default U16 Girls

    Place Name Club
    1 Lawson, Danielle Rgs Worcester
    2 Plant, Bethan Millfield
    3T Phillipson, Elsa Cads
    3T Hide, Victoria Team Newcastle
    5 Mathieu, Beni Chelsea
    6 Ferm, Camilla Chelsea
    7 Elstub, Stephanie Clfs
    8 Peppiatt, Susannah Woldingham School
    9 Johnson, Kerrie Dream Fencing
    10 Hide, Amelia Team Newcastle
    11 Blackwood, Eleanor Activ8
    12 Bradley, Ellen Winchester
    13 Hornby, Odette Malvern
    14 Snellin, Holly Gravesham
    15T Hamilton, Chloe Plymouth
    15T Woodhouse, Eliza Malvern College
    17 Knowles, Rebecca Marlborough
    18 Baltay, Clara Clfs
    19 Haddad, Alexandra Chelsea
    20 Sheffield, Helen Brixton
    21 Saunders, Laurel Marlborough
    22 McCormack, Amelia Ops Epee Club
    23 de Liedekerke, Larissa Escrime Academy
    24 Pallas, Georgia London Thames Fc
    25 Brewer, Victoria Tunbridge Wells
    26 Peacefield, Hana R&rec
    27 Louis, Elizabeth Knightsbridge

  3. #63
    Chris Howser cesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond repute cesh_fencing's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    East Northamptonshire - Yarwell
    Posts
    3,594

    Default U11 Girls Results

    Place Name Club
    1 Hadalin, Henriette Salle Hadalin
    2 Taylor, Eleanor Ops Epee Club
    3T Chung-Halpern, Gisela Chelsea
    3T Herrling, Messina Knightsbridge
    5 Cooper, Elizabeth Clfs
    6 Arden, Alisha Knightsbridge
    7 Lever, Rachael Ops Epee Club
    8 McCormack, Maisie Ops Epee Club
    9 Willett, Lulu Bexley
    10 Caron, Julia Chelsea
    11 Shahenshah, Carlotta Knightsbridge School
    12 Sheffield, Anna Brixton
    13 Sutcliffe, Sidonie Chelsea
    14 Byun, Jacqueline Chelsea
    15 Potter, Crinan Chelsea
    16 Johnson, Alexandra Dunottar
    17 Louis, Josephine Escrime Academy
    18 Morris, Tilly Dunottar
    19 Denton, Megan Dunottar
    Oundle, Peterborough & Stamford Fencing

  4. #64
    Senior Member ED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond reputeED_R has a reputation beyond repute
    Join Date
    May 2008
    Location
    London
    Posts
    1,024

    Default

    Don't forget to feedback on this competition. Complete the form at http://www.bfparentsgroup.co.uk/inde...rce&survey=124
    Edward Peck

  5. #65
    Member expent will become famous soon enoughexpent will become famous soon enough expent's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Redhill & Reigate Epee Club
    Posts
    114

    Default U11 Boys Results

    Place Name Club
    1 Haddad, Justin Chelsea
    2 Ashforth, Myles Cads
    3T Truuvert, Alexander Haverstock
    3T Foulsham, Jacob Reigate Priory
    5 Kew, Ethan Reigate Priory
    6 Jeal, James Harrogate
    7 Haynes, Charles Bridlington Blades
    8 Peacefield, Luka R&rec
    9 May, Toby Team Newcastle
    10 Strange, Joshua Holland Jnr School
    11 Anderson, Ethan Plymouth
    12 Jones, Aidan Reigate Priory
    13 Levi, Renzo Chelsea
    14 Hutter, Luc Clfs

  6. #66
    Member expent will become famous soon enoughexpent will become famous soon enough expent's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Redhill & Reigate Epee Club
    Posts
    114

    Default 1hr ahead of schedule...

    Just the U13 Girls' Final to go, good luck to Sarah Spice and Laura Sheffield...

  7. #67
    Member expent will become famous soon enoughexpent will become famous soon enough expent's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Redhill & Reigate Epee Club
    Posts
    114

    Default All done...

    ... Have a smooth drive home everyone!

    U13 Girls:

    Place Name Club
    1 Spice, Sarah Clfs
    2 Sheffield, Laura Brixton
    3T Oien, Jacqueline Haverstock
    3T Fosu, Yasmine Plymouth College
    5 Chung-Halpern, InÚs Chelsea
    6 Farmanfarmaian, Ariana Brixton
    7 Adeyinka, April Brixton
    8 Elstub, Emily Clfs
    9 Palano, Elena Knightsbridge
    10 Pattison, Tabby Ops Epee Club
    11T Raffelsbauer, Sixtine Chelsea
    11T Louis, Avery Knightsbridge
    13 Edwards, Alys R&rec
    14 Abrosimova, Polina Knightsbridge
    15 Parmar, Ellie R&rec
    16 Jeal, Laura Harrogate
    17 Willett, Connie Bexley
    18 Gadd, Eleanor Dunottar
    19 Coombe, Hannah Salle Hadalin
    20 Haynes, Georgia Bridlington Blades
    21 Milner, Isabel Chilwell Blades

  8. #68
    Chris Howser cesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond reputecesh_fencing has a reputation beyond repute cesh_fencing's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    East Northamptonshire - Yarwell
    Posts
    3,594

    Default

    Provisional Points Race Totals have now been added to the website and invites will be sent for July's Grand Final in a couple of weeks.
    Oundle, Peterborough & Stamford Fencing

+ Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts